Відомостей про діяльність компанії в Україні на момент формування запитів (2020) не маємо. Зв'яжіться з платформою OKNA.ua, якщо ця сторінка пов'язана з вашою компанією.
WINBAU

WINBAU

Країна походження брендуУкраїна
Тел.:
Loading 0800 Показати телефон 0800 303 830
  • Опис
  • Контакти

WINBAU

Виробник і постачальник енергоефективного ПВХ-профілю під ТМ Winbau® для виробництва металопластикових вікон і інших світлопрозорих конструкцій. Залиште спеку і холод за вікном!

Дочірнє підприємство `Інтергласт` німецької інвестиційної компанії Glast GmBH - це перша німецька компанія, яка поставила виробництво екструзії профілю з ПВХ на території України. Відкриття виробництва ПВХ-профілю ТМ Winbau® в Україні дало компанії дуже важливу перевагу - територіальну близькість, яка дозволяє забезпечити партнерів оперативними, безперебійним постачанням.
Випуск продукції здійснюється з серпня 2005 року. Асортимент продукції постійно розширюється і на даний момент на виробничих лініях підприємства випускаються найбільш популярна й оптимальна для кліматичних умов України трьох- / чотирьохкамерна система WINBAU OPTIMUM, елітна п'ятикамерна система WINBAU PREMIUM і функціональна функціональна трикамерна система Tepla. Комплектація систем профілів торгової марки Winbau® доповнена фігурним штапиком.
Висока якість готової продукції забезпечується автоматичною системою управління і стеження за точністю технологічного процесу. Компанія також забезпечує підприємства з виробництва сучасних вікон і дверей фурнітурою, комплектуючими і постачає обладнання для ПВХ і алюмінієвих вікон. Фахівці компанії проводять консультації та допомагають підібрати оптимальний комплект обладнання індивідуально, виходячи з параметрів, обсягу виробництва і побажань Замовників.
Ще одне досягнення ДП "Інтрегласт» Glast GmbH - територіальне розширення компанії. Активно працюють регіональні менеджери по всій Україні. Таким чином, компанія Winbau® стає ще ближче до клієнтів, а її продукція доступніше.
Крім розширення представленості в Україні, компанія Winbau® вийшла на ринок країн СНД і поставляє ПВХ-профіль в Росію і Білорусь. Якісна робота регіональних представників дозволяє Glast GmbH забезпечити максимально комфортні умови для співпраці. За час існування на українському ринку, виробничі потужності Winbau® збільшилися більш ніж в чотири рази і зараз складають більш 1750 тон ПВХ-профілю в місяць. На віконному ринку України компанія Winbau® добре відома не тільки як виробник і постачальник високоякісної продукції, але і як компанія, основним стратегічним пріоритетом якої є інтереси клієнтів.

ПВХ профіль.
Опис пвх системи.

Трьох / чотирьохкамерна пластикова система пвх WINBAU OPTIMUM є на даний момент базової у виробничій програмі компанії Winbau®. Вона розроблялася фахівцями компаній LRS Planung & Technologie GmBH та A + G Extrusion GmBH. Всі пластикові ПВХ профілі системи успішно пройшли попередні випробування як в Німеччині та Австрії, так і в Україні.
Система пластикових ПВХ профілів OPTIMUM сертифікована і відповідає всім нормам шумо- і теплоізоляції, міцності, довговічності, а також всім санітарним і протипожежним нормам. Притаманні німецьким ПВХ профілів строгі класичні лінії надають конструкції витончений вид. ПВХ профілі системи WINBAU OPTIMUM розроблені таким чином, щоб можна було виготовити максимальну кількість різних типів пластикових ПВХ вікон при мінімально необхідному використанні видів ПВХ профілів. Відповідно, виключається дефіцит різних комплектуючих при виготовленні пластикового ПВХ вікна або ПВХ двері складної конфігурації, що, в свою чергу, полегшує процес проектування і виготовлення.

Основні показники ПВХ профілю WINBAU OPTIMUM:
* Трьох- / чотирьохкамерна ПВХ система;
* Постійна форма поперечного зрізу пвх профілю по всій довжині;
* Жорсткий і монолітний корпус пластикового ПВХ профілю;
* Наявність фурнітурного європаза під 13-ма ПВХ систему;
* Використання декількох видів штапика для склопакетів і скла 4-6 мм;
* Наявність на внутрішній ПВХ поверхні середньої камери, у верхній її частині, двох упорів для уникнення контакту пластикового ПВХ профілю з армуючим елементом;
* Двоконтурне ущільнення;
* Універсальне армування для ПВХ рами і стулки;
* Конструктивно закладена максимальна міцність ПВХ конструкції при мінімальному заповненні отвору вікна;
* Монтажна ширина пластикового ПВХ профілю - 60 мм, товщина зовнішніх стінок - 3 мм / 2,7 мм (зменшуються втрати тепла і збільшується шумоізоляція);
* Глянсова пластикова ПВХ поверхню;
* Сніжна білизна пластикового ПВХ профілю (не міняє свій колір протягом всього терміну служби незалежно від кліматичних умов).

Основні показники ПВХ профілю WINBAU PREMIUM:
* Монтажна глибина профілю - 70 мм;
* Товщина зовнішніх стінок - 3 мм;
* Триконтурна ущільнення притвору стулки з можливістю вибору його установки (система продумана таким чином, що немає необхідності в подовжній обробці профілів в `глухіх` частинах);
* Наявність в асортименті фігурного штапика;
* Універсальність штапиків в системах OPTIMUM і PREMIUM (можливість використання всіх видів штапиків в обох системах);
* Використання універсального армування в системах OPTIMUM і PREMIUM;
* Використання універсального базового (подставочной) профілю;
* Використання одного виду ущільнювачів для OPTIMUM і PREMIUM (під склопакет і притвор);
* Виняткова білизна і дзеркальний глянець.

Переваги п'ятикамерної системи профілів WINBAU PREMIUM: Енергоефективні властивості. Їх забезпечує монтажна глибина (70 мм) і п'ять повітряних камер профілів. Чудові теплотехнічні характеристики профільної системи підвищують опір теплопередачі вікна в цілому і дозволяють ефективно використовувати конструкції з профілів системи WINBAU PREMIUM в будинках з низьким енергозбереженням, а також в умовах крайньої півночі Росії.
Легка комплектація системи. Система профілів WINBAU PREMIUM продумана таким чином, що при установці третього ущільнення немає необхідності в подовжній обробці профілів в `глухіх` частинах, що і дає можливість легко комплектувати конструкцію - вибирати двоконтурне або Трьохконтурне ущільнення. В системі профілів WINBAU PREMIUM закладена можливість використання армування і ущільнювачів, які використовуються в серії OPTIMUM. Нова система також максимально сумісна з додатковими профілями системи WINBAU OPTIMUM. Таким чином, система лаконічна за кількістю використовуваних профілів, необхідних для виробництва всього різноманіття типів вікон. Взаємозамінність (універсальність) комплектуючих дозволяє систему високого класу зробити доступнішою за вартістю. Асортимент штапиков дозволяє гнучко варіювати товщину склопакетів (32, 36 і 40 мм) і підбирати бажаний рівень звукоізоляції віконної конструкції. Елегантний стиль. Фігурний штапик, спеціально розроблений для даної системи, надає м'які форми віконної конструкції і дозволяє вигідно підкреслити вишуканий інтер'єр. Багаті можливості застосування.

Функціональна трикамерна система TEPLA ®

Tepla ® - сучасна, спрямована в майбутнє система, що з'єднує в собі технологічні досягнення зі зручністю збірки і витонченим зовнішнім виглядом.
Дана система розроблялася провідними фахівцями компанії Gruber & CO Extrusionstechnik на замовлення компанії Winbau ® - успішного проекту Glast GmbH - для однієї з провідних будівельних компаній Чехії. Після ряду успішних випробувань компанія отримала ексклюзивне право не тільки експортувати профіль Tepla ® в Чехію, а й уявити нововведення на ринку Східної Європи.
Якість пвх системи Tepla ® відповідає європейським стандартам екологічності, теплопровідності і пожежної безпеки, що підтверджено відповідними сертифікатами і протоколами випробувань.
Опис системи Tepla ®
Трикамерний ПВХ профіль Tepla в поєднанні з двоконтурним ущільненням притвору, забезпечують високі показники по теплозахисту і шумоізоляції.

Короткі технічні характеристики системи Tepla ®
* Трикамерна система;
* Постійна форма поперечного зрізу профілю по всій довжині;
* Жорсткий і монолітний корпус профілю;
* Наявність фурнітурного європаза під 13-ма систему;
* Використання декількох видів штапика для склопакетів до 32 мм і скла 4-6мм;
* Наявність на внутрішній поверхні середньої камери у верхній її частині двох упорів для уникнення контакту профілю з армуючим елементом;
* Двоконтурне ущільнення;
* Універсальне армування для рами і стулки;
* Конструктивно закладена максимальна міцність конструкції при мінімальному заповненні отвору вікна;
* Монтажна ширина профілю - 60 мм;
* Глянсова поверхня;
* Сніжна білизна профілю.
Система включає всю необхідну номенклатуру головних і додаткових профілів, в тому числі різних з'єднувачів і штапиків, що дозволяє виготовляти велику різноманітність конструкцій: вікна, дверні та балконні блоки, зовнішні вітражі і внутрішні перегородки.

З питань поставок ПВХ профілю Tepla ® звертайтеся до регіональних представників компанії Winbau ®
Застосування - віконні компанії
Ще організації в Харькові
Оновлення: 10.10.2014
Зареєстровано: 12.11.2007
Ідентифікатор: 1153
Відгуки про компанію
Loading
E-Mail:
слідкувати за відповідями
Уважаемые дамы и господа!
Обращаем Ваше внимание, что компания Winbau является производителем и поставщиком ПВХ профиля ТМ Winbau и не занимается изготовлением окон.
Оконные конструкции производятся компаниями-подрядчиками, закупающими профиль Winbau. За замер, изготовление, доставку и установку оконных конструкций, а также финансовые вопросы полностью отвечает компания, в которой Вы покупаете окна и с которой заключаете Договор. При заказе окон обращайтесь только к проверенным партнёрам Winbau. Перечень рекомендованных партнёров Winbau в Вашем регионе Вы можете узнать по телефону Горячей линии Winbau 0 (800) 30-38-30 (бесплатно со всех стационарных телефонов Украины).
19 груд. 2013 р., 16:59
ВідповістиПоскаржитися на СПАМ
Де купити вікна з WINBAU?
Знайти вікна на мапі winbau.okna.ua/ua
QR-код сторінки компанії WINBAU
Посилання для мобільних пристроїв
WINBAU на мапі
Центральний офіс
Харків, вул. Римарська, 22, оф. 39 61020
менеджери: 1 персона
2 підписувача
Міракон
Міракон
Светлана
Светлана
Популярність компанії
42 позиція в рейтингу сторінок
Всього переглядів: 25 150